Biz Kimiz?

ÇEVREYE SAYGI

Ülkemizde hemen her insan bir iş ile ilgili olmaktadır. Önemli olan yapılan işlerin her alanda kaliteli olması ve kaliteli olurken de çevreye saygılı, yani yaptığı iş ile bir başkasına zarar vermemeye özen göstermesi olmaktadır. İş yapmanın yapılan işe göre belli bir statüsü bulunmaktadır. Bu statülere uyum sağlayarak asla bir başkasına zarar vermemesi gerekmektedir. Bizim de firma olarak her zaman bu anlayışa önem göstermekteyiz. Çalışanlarımız ile her zaman uyum içinde olup bir başkasına bu konuda zarar vermemek için devamlı çaba içerisinde olmuşuzdur. Bundan sonrada aynı özveri ile çalışmalarımıza devam etme arzusu içerisinde olmaktayız. Bizler firma olarak yüklendiğimiz iş bizim değil bir başkasının, ya da başkalarının canını kurtarmak olmaktadır.  Bu alanda bu güne kadar yürüttüğümüz tüm çalışmalarda kaliteden ödün vermeden üretim yapmakta ve ancak bu anlayış ile para kazanmayı arzu etmekteyiz. Biliyoruz ki çevreye saygı aynı zamanda insana saygı olmaktadır. Bizlerde bu alanda çalışmalarımızı sürdürerek her geçen gün daha kaliteli işler çıkarmanın peşinde olmaktayız.

Yangın alanında çalışma yapan her insanın bilmesi gereken en önemli bilgi dikkatli çalışma olmaktadır. Dikkatli çalışarak ve çevreye de saygıyı ön planda tutarak kaliteli işler çıkarmakta ve çıkardığımız işler ile birçok insanın canını ve mallarını kurtarmaktayız. Biliyoruz ki sağlık konusu her işin başında olmaktadır. Bunun için yangın felaketlerinde mal kaybını önleme arzusundan önce cana gelebilecek herhangi bir zarardan kullanıcılarımızı kurtarmaya çalışmaktayız. Bunun için önceliğimizi yangın merdivenlerine, yangın kapılarına, aydınlatma armatörlerine ve benzeri olan can kurtarıcı olaylara vermekteyiz. Her nerede ve her durumda yaşanırsa yaşansın yangın bir felaket olmaktadır ve ne yazık ki yangından önceki alınabilecek önlemlerde ülkemiz henüz yeterli pozisyonda olmamaktadır. Bunun bilincinde olarak çalışmalarımıza gece gündüz demeden en iyi şekilde devam etme peşindeyiz. Tabii ki de çalışmalarımızı sürdürürken aynı zamanda çevreye olan saygımızdan dolayı hiçbir insana ya da çevreye zarar vermeden daha verimli çalışabilmek için elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız. Zaten her işte olduğu gibi bu işte de çevreye saygı olmazsa kaliteli bir iş çıkarmak mümkün olmamaktadır.

 

HAKKIMIZDA

Büyük felaketlerden sayılan yangın olaylarında insanları mağdur etmemek için girdiğimiz bu yolda insanlara daha kaliteli ve güvenli bir yaşam sunma Arzu'su içinde bulunmaktayız. Üstlendiğimiz sorumluluğun ne kadar önemli olduğunu bilerek bu alanda her zaman bir adım daha ileri giderek daha aydınlatıcı ve çok daha güvenli bir yaşam sunabilmek adına tüm dünyada, bu alanda geliştirilen her ne teknoloji var ise o teknolojiyi bulup kullanıcınıza sunmaktayız. Daha henüz biz bu yolun başında olmamıza rağmen gerek ürettiğimiz, gerekse de ithal ettiğimiz tüm ürünlerin dayanıklılığı ve güvenliği ile tüm kullanıcılarımıza güven vermekten onur duymaktayız. Her teknolojide olduğu gibi, bu alanda da her geçen gün yeni bir ürün piyasaya çıkmaktadır. Biz bu ürünler ile sizlere olası bir yangın anında kaçış yollarınızı açmak için, dizleri temiz havaya ve güvenli alana en zararsız şekilde ulaştırabilmek için elimizden geleni en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız. Biliyoruz ki yangın sıradan bir kaza değil, çok önemli bir durum olmaktadır. Bu bilinç ile yola çıkarak her zaman daha fazla dikkatli bir çalışma sunarak zayiatı en aza indirme amacı taşımaktayız. 

 

Yangın felaketinin ne kadar önemli bir olay olduğunun farkında olarak çalışmalarımızı her zaman bir tık ileti taşıyıp, yaptığımız tüm işler için acaba Nasıl bir gelişim yapabiliriz, bunun peşinde olmaktayız. Biz bu piyasaya girdiğimiz günden bu güne kadar hep yenilikçi olan bir firma olmaktayız. Bu alanda dünyanın birçok yerinde, yenilikçi projelerin içinde bulunup, birçok fuarda da söz sahibi firma konumunda bulunduk. Kalitede devamlılığı esas alıp, bugüne kadar ürettiğimiz ve ithal ettiğimiz hiçbir üründe kaliteden ödün vermedik. Bizim yanlışımız müşteri kaybına değil, can kaybına veya en iyi ihtimalle mal kaybına neden olmaktadır. Bu anlayışı da hiçbir zaman aklımızdan çıkarmadık. Ürettiğimiz ve ithal ettiğimiz tüm ürünler kalite kontrollerinden geçerek son kullanıcılara ulaşmaktadır. Kullanıcıların da bu güveni fark etmesi ve bu anlayış ile daha kaliteli ve çok daha güvenli bir hayat yaşaması için, Nasıl ki Bu güne kadar titiz ve özverili bir biçimde çalıştı isek, bundan sonrada aynı kalitede çalışmalarımıza devam edeceğiz.

 

KURUMSAL

Firma olarak her zaman başarıyı arzulayan insanlara kaliteli bir yaşam hakkı sunmak için çalışan piyasaya sunma konusunda üstlendiğimiz yangın felaketleri hakkında yardımcı olabilecek her türlü ürünün çok kaliteli bir biçimde kullanılması için elimizden geleni yapmaktayız. Kalite adına kendimize çizdiğimiz kırmızıçizgimizden asla bugüne kadar ödün vermedik, bundan sonrada aynı kararlılık ile yangın kapısı, yangın merdiveni, aydınlatma armatörü ve benzeri birçok ürün ile insanlara kaliteli bir yaşam hakkı sunmaktayız. Bugüne kadar çalışmalarımıza her zaman gereğinden fazla dikkat gösterdik, aynı dikkat ile bundan sonra da aynı anlayışımız ve kırmızıçizgilerimizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürme amacı içerisinde sürdürmeye çalışmaktayız. Her firma gibi bizde kaliteli iş çıkarma arzusu içinde bulunmaktayız.

 

Bilindiği gibi yangın olayı bugüne kadar çok fazla cana mal olup, çok sayıda insanın büyük paralar kaybetmesine neden olmuştur. Yangın olayları genelde daha fazla insanın bir arada bulunduğu alanlarda meydana gelmektedir. Özellikle çok sayıda ailenin bir arada yaşadığı apartmanlarda bir ufak dikkatsizlikten dolayı büyük kayıplar yaşanmaktadır. Bir kişinin ufak bir hatasından dolayı çok sayıda insanın canı yanması elbette kabul edilebilir bir durum olmamaktadır, bunun için gerekli olan tüm çalışmaları önceden uzman ekipler tarafından yaparak, olası kaza durumlarını en aza çekerek, herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmaması için elimizden geleni yapmaktayız. Bugüne kadar ürettiğimiz ve ithal ettiğimiz tüm ürünlerde her zaman kaliteden yana olan bir firma olmuşuzdur.

 

Her zaman kolay ulaşılabilir firma olarak, dileyen her insanın ayağına kaliteyi getirmekteyiz. Özellikle ürettiğimiz yangın kapıları ve yangın merdivenleri ile olası bir yangın felaketinden kolayca can ve mal kaybı yaşamadan kurtulabilmeniz için titiz bir çalışma sürdürmekteyiz. Bu konuda uzman yangın müşavirlerimiz ile olabilecek her durum karşısında insanlarımızın herhangi bir yara veya kayıp yaşamaması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Firma olarak bu işe başladığımız günden bu güne kadar çalışmalarımızı her zaman arttırarak sesimizi çok daha fazla insana duyurma arzusu içinde olmaktayız. Bu anlayış ile bu güne kadar titizlik içinde çalışmış isek bu günden sonra da aynı özveri ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.

 

MİSYONUMUZ

Bizler yaptığımız işin öneminin ve ne kadar fazla öneme sahip olduğunun firma olarak her zaman bilincinde ve daha iyisini yapma arzusu içerisinde olmaktayız. Firma olarak çıktığımız bu yolda yangın olayının ne kadar korkutucu ve zarar verici bir olay olduğunun farkında olarak daha iyi hizmetler sunmaya çalışarak yangın önleyici ve yangın anında hasar görmeden, can ve mal kaybı yaşamadan daha ucuza atlatmak için geliştirilen tüm ürünleri piyasaya yayarak insanlara ciddi bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz bu hizmetin ne kadar çok önemli olduğunu bilerek devamlı araştırma içerisinde olmaktayız. Bu konuda hata affı olmadığının da farkında olarak, tüm dünyada geliştirilen yangın olaylarından kurtulmak için geliştirilen tüm ürünlerin satışını yapmaktayız. Bu konuda uzman bir ekip ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışmaktayız.

Yangın olayları her insanın çok fazla korktuğu bir olay olmaktadır. Bu alanda bu güne kadar kaybedilmiş olan canları ve malları gördüğümüz zaman firma olarak elimizi taşın altına koymamız gerektiğinin farkına vararak hizmet sürdürmeye çalışmaktayız. İnsanlara yangın merdiveni, yangın kapısı, uyarıcı ve yön levhaları ve benzeri birçok ürün sunarak insanların böyle bir olay ile karşı karşıya gelememesi ve gelse de en hasarsız şekilde atlatması için elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız. Çalışmalarımıza başladığımız ilk günden beri aynı anlayış ve istek ile çalışmalarımızı sürdürme amacı içerisinde olmaktayız. Bugüne kadar piyasaya sunduğumuz tüm ürünlerin bize kattığı tecrübe ile bu günden sonrada çalışmalarımızı sürdürmeye çalışmaktayız.

Firmamız çalışmalarına başladığı günden bu güne kadar çok fazla tol kat ederek çalışmalarını her zaman daha ileriye çekme arzusu içinde olmaktayız. Bu alanda uluslar arası pazarda da var olarak ülkemiz adına iyi işler çıkarma peşinde olmaktayız. Kıssa zamanda tüm dünyanın tanıdığı ve işinde uzman bir firma olarak daha kaliteli çalışmalar sunan bir firma olma arzusu içinde olmaktayız. Yaptığımız işin ne kadar fazla önemli olduğunu bilerek, tüm kullanıcılarımıza sunduğumuz hizmetin her zaman daha iyisini sunmanın haklı gururu içinde olmaktayız. Kıssa zamanda edindiğimiz tecrübe ile daha iyi işler çıkarma peşinde olacağız.

 

VİZYONUMUZ

Felaketlerin en büyüklerinden sayılabilen yangın olaylarında her zaman için düşüncemiz, insanları daha ya yangın olayları ile karşı karşıya kalmaması için var gücümüz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yangın felaketlerinde ülkemiz maalesef olması gereken konumda olmamaktadır. Biz burumu daha iyi duruma çekmek için yangın felaketlerinden insanların daha hasar alması ya da hiç hasar almadan kurtulması için elimizden gelen tüm çabayı sarf etmekteyiz. Bilindiği gibi yangın olayı bir felaket olmaktadır. Yangın felaketi hiçbir insanın karşı karşıya kalmayı istemeyeceği bir durum olmaktadır. Şirket olarak hizmete başladığımız günden bu güne kadar her zaman bir adım daha ileriyi düşünerek tüm müşterilerimize bu alanda çok daha iyi hizmetler sunma arzusu içinde olmaktayız.

Ekip olarak vizyonumuzu daha fazla genişletmek ve daha fazla beğenilir bir durumda olması için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Daha iyi hizmet anlayışımızı arttırmak için bu alanda yapılması gereken tüm işleri araştıran bir ekip ile yarınlarımızı daha ileriye taşıma arzusu içerisinde olmaktayız. Her zaman daha iyisini yapmaya çalışan firmamız sayesinde, ülkemiz insanlarını olası bir yangın felaketi ile karşı karşıya kalmadan, önceden alınması gereken tüm tedbirleri tam olarak alınması için elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız.

Kaliteli bir çalışma sunabilmek için küçük çaplı bir işletme olarak başladığımız bu yolda birçok araştırmanın içinde olarak daha ileri gitmenin ve daha iyi hizmet sunmanın peşinde olmaktayız. Bu anlayışı katıldığımız tüm fuarlarda da müşterilerime göstermekteyiz. Biliyoruz ki yangın olayı hafife alınacak bir olay olmamaktadır. Böyle felaketlerin önceden tedbirleri tam olarak alınması durumunda daha az hasar ile atlatılabileceği bilinmektedir. Bunun için çalışmalarımızı arttırmak amacı ile elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız. Bilindiği gibi her firmanın kuruluş amacı daha ileri gitmek olmaktadır. bu anlayış ile bizde daha iyisini sunmaya çalışarak kullanıcılarımıza yardımcı olmaya çalışmaktayız. Bilindiği gibi bizim yaptığımız iş diğer işlere çok daha önemli bir iş olmaktadır. bu farkın bilicinde olarak çalışmaları arttırmaya çalışmaktayız. Bu alanda da dünyada yeni çıkan ve bu alanda etkili olan tüm caydırıcı ve önleyici tedbirleri ülkemize getirerek insanlarımıza daha fazla destek sunmak arzusu içinde olmaktayız.

KATEGORİLER

istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa
istanbul ucuz yangın kapısı, istanbul yangın kapısı, istanbul yangın kapısı fiyatları, istanbul yangın kapısı imalatı, istanbul sac kasa

SAYFALAR

HABERLER